Trükilindid ja termokiled

Maatriksikassett koosneb plastkorpusest

Mis sisaldab lindiseadme mehhanismi ja linti. Punktmaatriksprinterite kassettide plastkestad erinevad nii suuruse kui ka kujunduse poolest. Selliste kassettide kestad on mitmeotstarbelised, ühendades kogu struktuuri (osad ja mehhanismi), kaitstes mehhanismi mehaanilise pinge ja tolmu eest.Värvimislint on valmistatud tihedast polüester- või nailonkangast ja immutatud spetsiaalse värvimastiksiga, mida kuumutatakse temperatuurini 90 ° C. Lint keeratakse rulli või laotakse vabade voldidena ja selle otsad kinnitatakse laseriga. See võimaldab lindil läbida mitu tsüklit. Esimesel juhul võib lint ulatuda kuni 8 meetrini, teises kuni 50 meetrini.

Kõige sagedamini on must tindilint ühevärviline (must), kuid on polükroomseid, kus neid on kaks kuni neli värvi (sinine, punane, kollane ja must). Spetsiaalne mehhanism liigutab värvimuutuse saavutamiseks lindikassetti prindipea suhtes. Pilt lindilt kantakse paberi pinnale.

Maatriksikassetil on ka elektriajamiga rihma tõmbemehhanism. See võimaldab kasutatud teibiosa voltida kasseti korpusesse ja teisest otsast juhitakse prindipeale uus lindi osa, mis on immutatud spetsiaalse värvimastiksiga vahtkummirullidega.Seega on lindil kassettides mitu töötamise tsüklit. Maatriksiga kassettide linti vedav mehhanism on haavatav tolmu sattumise suhtes korpuse sisse. Selle liikuvate osade tolm nõuab lindi tõmbamiseks rohkem pingutusi, mis tekitab printeril endal palju koormust ja lühendab kasseti eluiga.

Maatrikskassettide maksumus turul pole nii kõrge. Samuti on palju pakkumisi analoogsete, mitteoriginaalsete kassettide kohta.Peaaegu kõigil neil on rahuldav kvaliteet, kuid maksumus on mitu korda odavam kui algsetel ehk originaalidel (OEM). Täppmaatriksprinterid olid esimesed turul, kuid tindi- ja laserprinterite tulekuga on nende turuosa dramaatiliselt vähenenud. Tulemuseks on maatriksikassettide müügi ja valiku vähenemine turul. Üha vähem ettevõtteid pakub nende valikut.

Trükilindid ja termokiled

Kokku on 216 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 216)

Aktiivsed filtrid