Filtreeri

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1 650,00 €

Värv

Värv

Maht

Maht

Bränd

Bränd

Kassetid

Olenevalt printimise tehnoloogiast ja tootjast on kassette mitut tüüpi.

Püüame Teile selgitada, millised on nende toodete sarnasused ja erinevused, omadused ja nüansid. Originaalkassetid (OEM) – need on sama kaubamärgiga printeritootja valmistatud. Kui hakkate kassette valima, peate arvestama kvaliteedi ja hinna suhtega. Ehtsad ehk originaalsed kulumaterjalid annavad kõrge kvaliteediga väljatrükke. See on eriti oluline fotoprinterite puhul ja fotode printimisel. Puuduseks on aga nende kõrge hind. Tootjad väidavad, et madala kvaliteediga kassettide kasutamisel võivad printerid ise kannatada ja nad soovitavad kasutada ainult originaalseid kassette.

Lähtuvalt printimise ressurssidest on olemas 4 erinevat tüüpi originaaltarvikuid:

1. - Stardi- või demokassetid. Need on kassetid, mis on juba komplektis koos uue printeriga. Nende tootlikkus / ressurss on väike.

2. – Standardkassetid. Standartse tavakasseti tootlikkus on mõeldud koduprinteri või väikeettevõtte jaoks.

3. - Suurema ressursiga kassetid. See tüüp on mõeldud masinatele, mis vajavad suurt trükimahtu.

4. - Eriti suure ressursiga kassetid. Neid kasutatakse üldjuhul neis masinates, mille igapäevane printimismaht on suur. Need vähendavad oluliselt trükikulusid. Ühilduvad ehk analoog kulumaterjalid on uued kassetid, mida muud tehased toodavad oma tehnoloogiat kasutades või printeri tootjatelt ostetud tehnoloogia abil. Nende toodete tootjatel on oma kaubamärk. Näiteks G&G, Printrite, Static-Control ja paljud teised.

Ühilduvate kulumaterjalide müük ja tootmine ei ole seadustega vastuolus, kuna tootmisel ei rikuta autoriõigusi ega patente. Lisaks annavad ühilduvate toodete tootjad oma kassettidele eluaegse garantii. Analoog kassetid praktiliselt ei erine oluliselt originaalsetest. Ainus erinevus on see, et neid kulumaterjale ei valmista printeritootjad. Tegelikult on ühilduvate kassettide kasutamisel printimise kvaliteet võrreldav originaaliga (OEM). Kuid kulud on nendega 50–150% odavamad. Seda tingimusel, et ühilduvad kassetid on hea kvaliteediga. Seega tasub osta kulumaterjale vaid usaldusväärsetelt müüjatelt, kellel on ka garantii kohustused.

Praegu on ühilduvad kulumaterjalid peaaegu sama head kui originaalsed. Mõningad eksemplarid ületavad teatud parameetrites, näiteks ressurss ja prindikvaliteet, isegi originaale. Paljudel ühilduvate kassettide tootjatel on ka rahvusvahelised kvaliteedi sertifikaadid ISO 9001-14000.

Kassetid

Kokku on 6442 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 6442)

Aktiivsed filtrid