Toonerid

Tooner (laser) kassett on üks laserprinteri vahetatavatest üksustest

Mis sisaldab printimiseks vajalikku pulbrit (toonerit) ja spetsiaalseid mehhanisme tooneri paberile kandmiseks.

See koosneb kahest osast:

1. Punker, kuhu kogutakse toonerijäätmeid, trummel, kaabits (nuga) ja korotroon.

2. Magnetrull, nuga (doseerimistera) ja tooner. See on klassikaline toonerikassett (üks ühik). Kuid on tootjaid, kes valmistavad seda kahest erinevast osast, millest me eespool rääkisime. Tooner, erinevalt tindist, ei kuiva ega tuhmu.

Kui tindiprinterite tehnoloogia on tindi paberisse imbumine, siis laserprinterid kannavad tooneri paberi pealmisele osale. Kui ühevärvilistes (must-valgetes ) printerites on 1 kassett, siis värvilistes printerites on neid erinevalt tindiprinterist 4 tk. Toonerikassettidel on pikk säilivusaeg. Nüüd on peaaegu kõik toonerikassetid toodetud koos kiibiga, mis võib blokeerida kasseti töö, kui see on printinud spetsifikatsioonis määratud lehekülgede arvu, kuigi reaalselt sinna võib veel toonerit järele jääda.

Sageli pakub tootja ühele printerile erineva ressursiga kassette, mistõttu on suurema mahuliste kassettide ostmine tulusam. Igal tootjal on oma kassettide mudelite nimetus, kuid enamasti on need A, X, XL ja XXL. Turg pakub suurt valikut ühilduvaid ehk analoog toonerikassette. Nende maksumus on palju madalam kui originaalidel (OEM). Nende kassettide valimisel ei saa te siiski keskenduda ainult hinnale. Õigem on osta usaldusväärsetelt müüjatelt, kes jälgivad toodete kvaliteeti.

Toonerid

Kokku on 3360 toodet.

Kuvatakse 1–30 toodet (kokku 3360)

Aktiivsed filtrid