Kleepkirjalindid ja -paber

Sildi- ehk etiketiprinter prindib pildi või teksti otse siltidele.

Neid printereid kasutatakse laialdaselt järgmistes valdkondades:

1. Kaubanduses kasutatakse neid kaupade märgistamiseks ja vöötkoodide printimiseks. See vähendab klienditeeninduse aega.

2. Meditsiinis kasutatakse neid laialdaselt patsiendi isikuandmetega kontrollkäevõrude printimisel, katseklaaside, röntgenpiltide, jms. märgistamisel. See lihtsustab ja kiirendab oluliselt klienditeeninduse aega ja välistab vead. Selliste käevõrude kasutamise tulemusel lihtsustatakse ja kiirendatakse meditsiinitöötajate tööd ning andmetega töötamisel väheneb oluliselt vigade tõenäosus.

3. Transpordivaldkonnas kasutatakse neid kaupade või veoste märgistamiseks, mis välistab vead ning kiirendab ka klienditeeninduse aega.

4. Ürituste korraldamisel kasutatakse neid sissepääsupiletite, märkide ja käevõrude printimiseks. Ilma nende siltiprinteriteta on raske ette kujutada massiürituste korraldamist.

5. Termoprintereid kasutatakse tootmises laialdaselt alates hoiatussiltidest kuni komponentide märgistamiseni. See kiirendab ja lihtsustab tootmisprotsessi.

6. Neid kasutatakse majapidamises ka koduste muusikakogude, kassettide ja muude märkimist vajavate esemete tähistamiseks, mis aitab kiirendada nende leidmise protsessi.

7. Etiketiprinter on raamatukogudes eriti nõutud. Ilma nendeta on raamatukoguhoidja tööd ja klienditeenindust raske ette kujutada.

Sildiprinter – valitakse sõltuvalt vajadustest soojusülekande- või termoprinter. Need erinevad teineteisest printimisviisi poolest.

Termoprinterid kasutavad otsest termotrükki. Kogu teave kantakse isekleepuvatele siltidele, mis on valmistatud spetsiaalsest termopaberist, kuumutades prindipead. Termosildid on päikesevalguse ja kuumuse suhtes tundlikud. Need on mõeldud toodetele, kus toidukaubad, postiümbrikud, saatmismärgised, jne. on lühiajalised. Aja jooksul need sildid tuhmuvad ja kaotavad kontrasti, eriti vöötkoodide lugemisel. Selliste siltide maksumus on odavam. Soojusülekande printerid kannavad värvaine paberile. Võite printida mis tahes aluspinnale: tavaline paber, papp, polüester, sünteetiline materjal, plastik jne. Kasutatakse spetsiaalset termosiirdelinti (Ribbon). Termotranspordiga printimine annab stabiilsema pildi ja etiketid ei kaota aja jooksul kontrasti, neid saab kasutada pika säilivusajaga toodete märgistamiseks.

Kleepkirjalindid ja -paber

Kokku on 578 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 578)

Aktiivsed filtrid